Gwarancja zadowolenia

Polskie prawo przewiduje możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania produktu.
My idziemy o krok dalej i dajemy Ci więcej czasu do namysłu i ewentualny zwrot niż inne sklepy. U nas masz 30 dni.
100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Sklep z karaoke

Zestawy do karaoke
Sprawdź ofertę na zestawy do karaoke.

Fitness - 30 ćwiczeń post cardio (poradnik DVD)

Zdrowie i uroda
24
PLN
Fitness - 30 ćwiczeń post cardio (poradnik DVD)
in_stock
Dostępność
Dostępny (ostatnia sztuka)
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 24,00 zł
Cena netto: 19,51 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 2)
Kod produktu:

5900308125069

Producent:
Koga

Dowiedz się jak wymodelować sylwetkę i usprawnić własne ciało

Poradnik DVD „Fitness” zawiera 30 ćwiczeń „post cardio” i szereg praktycznych wskazówek mówiących o tym, jak wymodelować własną sylwetkę, usprawnić ciało oraz polepszyć samopoczucie.

Prezentowane ćwiczenia zostały dobrane pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki, a ponadto są uzupełnione fachowymi poradami w zakresie diety, doboru odpowiedniego sprzętu treningowego oraz wieloma cennymi informacjami, gwarantującymi każdemu posiadaczowi kursu osiągnięcie od dawna oczekiwanych rezultatów.

Fitness - okładka kursu

Materiał jest w formie filmu DVD, więc całość możesz dokładnie obejrzeć w domowym zaciszu, mając do dyspozycji telewizor i odtwarzacz DVD (lub komputer z napędem DVD i dowolnym programem do oglądania filmów).

Tajniki fitnessu odsłaniają: Krzysztof Mrożek, Joanna Zawadzka i Monika Gzyl - czołowi instruktorzy fitnessu w Polsce z Międzynarodowego Centrum Szkolenia - „Elite Poland Fitness School”.

Co znajduje się w kursie?

Tył okładki Fitness

Dla ułatwienia nauki, materiał został podzielony na kilka rozdziałów, dzięki czemu, szybko będziesz mógł wrócić do miejsca w którym ostatnio skończyłeś naukę.

Bardziej szczegółowy opis zawartości:

Wiadomości podstawowe

Omówienie podstawowych pojęć obowiązujących w nauce ćwiczeń fitness. Szczegóły dotyczące rozgrzewki, stretchingu i roli muzyki w czasie ćwiczeń.

Osobne menu zawiera następujące tematy:

 • rozgrzewka
 • stretching
 • muzyka do ćwiczeń

Sprzęt do ćwiczeń

Prezentacja i szczegółowy opis sprzętu używanego w trakcie ćwiczeń fitness. Hantle, gryfy, sztangi, ekspandery, maty, stepy oraz gymstick.

Zestawy ćwiczeń

Zestawy ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, wykonywane w rytm muzyki. Na każdą partię mięśniową przedstawionych jest kilka zestawów ćwiczeń z różnymi przyrządami, takimi jak: hantle, sztangi czy ekspandery.

Osobne menu zawiera następujące tematy:

 • biceps
 • triceps
 • mięśnie piersiowe
 • grzbiet i barki
 • brzuch
 • nogi i pośladki

Informacje dodatkowe

Zbiór informacji niezbędnych dla lepszego rozumienia wykonywanych ćwiczeń. Kolejno omówione są w tym dziale funkcje poszczególnych mięśni organizmu, zalety płynące z uprawiania ćwiczeń fitness oraz czynniki mogące wpłynąć na urazy podczas treningu i sposoby zapobiegania im.

Osobne menu zawiera następujące tematy:

 • zalety uprawiania ćwiczeń
 • funkcje poszczególnych mięśni
 • czynniki wpływające na urazowość

Dieta - jak zdrowo się odżywiać

Rola właściwego odżywiania w czasie treningu. Omówienie podstawowych składników pokarmowych, takich jak: białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, składniki mineralne i woda. Właściwe proporcje i sposoby komponowania codziennej diety.

Film zrealizowany jest przy użyciu kilku kamer, co umożliwia zobaczenie poszczególnych ćwiczeń z różnych stron. Dodatkowo lektor na bieżąco omawia i komentuje prezentowane treści, co z pewnością będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem podczas nauki.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl